Реставрація будинків

Якісна реставрація дерев’яних будинків

Дерев’яні конструкції завжди відрізняються міцністю і довговічністю, але з часом незахищена нічим деревина поступово втрачає свої якості і вимагає проведення комплексних відновних робіт. Ми пропонуємо таку послугу, як професійна реставрація дерев’яних будинків, якісно і оперативно за дуже прийнятні на сьогодні ціни. Для отримання детальнішої інформації варто звернутися до наших менеджерів консультантів, які люб’язно її нададуть.

Будь-який ремонт дерев’яного будинку вимагає професійного підходу. Необхідно підібрати обробні матеріали і потрібний інструментарій, скласти детальний план проведення робіт і якісно виконати безпосередньо саму роботу. Пропонована нами реставрація дерев’яних будинків має деяку послідовність з якою Ви можете ознайомитися нижче.

РЕМОНТ І РЕСТАВРАЦІЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ – ПОСЛІДОВНІСТЬ РОБОТИ.

Перед тим, як наносити різні захисні просочення і криючі матеріали на дерев’яну основу її необхідно підготувати. Тобто прибрати старий шар. Виконується ця робота за допомогою шліфовки. Це власне перший етап, який передбачає такий процес, як реставрація і ремонт дерев’яного будинку. З метою видалення сірого нальоту і плісняви ми використовуємо спеціальний відбілювальний склад – Ecosept 500. Грунтовка Remmers Imprägniergrund допоможе зміцнити і захистити деревину від вологи, ультрафіолету, перепаду температур, хімічно активних речовин і мікроорганізмів, а також комах. Усе це безперечно позитивно вплине на терміни експлуатації будови.

Вам завжди буде комфортно і затишно у своєму повністю оновленому житлі. Щоб посилити ефект захисту і поліпшити зовнішній вигляд будівлі, а також зробити якісну внутрішню обробку приміщень використовуються криючі матеріали Remmers HK – Lazur, які наносяться на поверхню в два шари. Повноцінною вважатиметься реставрація дерев’яних будинків при використанні спеціального герметика для закладення проміжків і різних дефектів в конструкції. Після цих процедур житло набуде  “другого дихання” і ще довго радуватиме хазяїв високим рівнем комфорту.

За додатковою інформацією чи замовленням послуги перейдіть по ссилці http://www.color-house.if.ua/contact/