Про нас

КОМПАНІЯ “COLOR-HOUSE” ПРАЦЮЄ НА РИНКУ УКРАЇНИ З 2009 РОКУ.

КОМПАНІЯ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЯЄ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НІМЕЦЬКУ ТОРГОВУ МАРКУ “REMMERS”. ВЕЛИКИЙ ДОСВІД У СФЕРІ ДЕРЕВООБРОБКИ, РЕСТАВРАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ДАЄ НАМ ПРАВО СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ОДИН ІЗ КРАЩИХ ТОВАРІВ В УКРАЇНІ, ПОСЛУГИ САМОГО ВИСОКО РІВНЯ.

ТОВАРИ “REMMERS” ПРОЙШЛИ ПЕРЕВІРКУ ЧАСОМ, ОТРИМАЛИ ВИСОКУ ОЦІНКУ СПЕЦІАЛІСТІВ ТА ОТРИМАЛИ ПОПУЛЯРНІСТЬ У ШИРОКОГО КОЛА КОРИСТУВАЧІВ. ТОВАРИ ВКЛЮЧАЮТЬ: ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ВІД БІОУРАЖЕНЬ, НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ АТМОСФЕРНИХ ФАКТОРІВ, ПРОНИКНЕННЯ ВОЛОГИ, А ТАКОЖ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ, ЩО УСПІШНО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРИ БУДІВНИЦТВІ, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РЕМОНТАХ.

КОМПАНІЯ "COLOR-HOUSE” ПРАЦЮЄ НА РИНКУ УКРАЇНИ З 2009 РОКУ.

КОМПАНІЯ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЯЄ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НІМЕЦЬКУ ТОРГОВУ МАРКУ "REMMERS". ВЕЛИКИЙ ДОСВІД У СФЕРІ ДЕРЕВООБРОБКИ, РЕСТАВРАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ДАЄ НАМ ПРАВО СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ОДИН ІЗ КРАЩИХ ТОВАРІВ В УКРАЇНІ, ПОСЛУГИ САМОГО ВИСОКО РІВНЯ.

ТОВАРИ "REMMERS" ПРОЙШЛИ ПЕРЕВІРКУ ЧАСОМ, ОТРИМАЛИ ВИСОКУ ОЦІНКУ СПЕЦІАЛІСТІВ ТА ОТРИМАЛИ ПОПУЛЯРНІСТЬ У ШИРОКОГО КОЛА КОРИСТУВАЧІВ. ТОВАРИ ВКЛЮЧАЮТЬ: ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ВІД БІОУРАЖЕНЬ, НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ АТМОСФЕРНИХ ФАКТОРІВ, ПРОНИКНЕННЯ ВОЛОГИ, А ТАКОЖ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ, ЩО УСПІШНО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРИ БУДІВНИЦТВІ, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РЕМОНТАХ.

Наші переваги

Консультація

креативність

гарантія

якість